منوی محصولات

چیلر-تراکمی-کندانسور-هوایی

چیلر هوا خنک


در دو نوع آبی و هوایی - امکان ساخت چیلر های زیر صفر برای کاربرد های صنعتی - با کمپرسورهای رفت و برگشتی نیمه بسته ...

تاریخ : ( 1395-03-23 )

لینک های دانلود :
کاتالوگ چیلر هوا خنک
        با کمپرسورهای رفت و برگشتی نیمه بسته ( Semi-Hermetic)

          مجهز به تابلو برق و کنترلی با محافظت کامل

         مجهز به کنترل کننده چند مرحله ای دیجیتال دما

         تمام کمپرسور ها از نوع نیمه بسته مارک DVM –COPLAND یا BITZER آلمان می باشند . به منظور کاهش مقدار مبرد مایع در تشت روغن ( کارتر ) هنگامی که دستگاه خاموش است ، کمپرسور به گرم کن روغن مجهز شده اند .

          ضمنا کمپرسور ها مجهز به محافظ موتور در برابر ولتاژ کم ( LOW VOLTAGE ) و با بیش از حد ( OVERLOAD) می باشند . کمپرسور ها بر روی لاستیک های لرزه گیر مخصوص نصب می شوند .

                      محافظ بار : محافظ داخلی موتور از آسیب به موتور در اثر افزایش دمای بیش از حد سیم پیچ جلوگیری می کند ، سنسور های داخلی دما در هر یک از سه فاز موتور ، از اعمال بیش از حد بار به موتور جلوگیری می کند .

         کنترل ظرفیت : مکانیزم بی بار کننده (UNLOADER)  که توسط فشار روغن فعال می شود و به منظور کاهش بار در حین راه اندازی و و کنترل ظرفیت در چند مرحله استفاده می گردد . سیستم کنترل ظرفیت سرمایی ، بی بار کردن سیلندر های کمپرسور را متناسب با بار تهویه مطبوع به صورت مرحله ای امکان پذیر می سازد . بی بار کردن سیلندر ها متناسب با کاهش بار سیستم نه تنها سبب کاهش توان ورودی به کمپرسور می گردد بلکه تنش های وارده به موتور و کمپرسور را که در اثر دفعات روشن شدن بوجود می آید ، کاهش می دهد . در نتیجه نیاز به تعمیرات کاهش می یابد .

-          سرمایش توسط خط مکش کمپرسور طراحی داخلی  کمپرسور به صورتی است که گاز خشک خط مکش کاملادیواره سیلندرها را احاطه کرده و گرمای سیم پیچ را جذب می کند .

-          اواپراتور مبدلی از نوع پوسته و لوله است که دو طرف آن قابل جدا کردن می باشد . لوله های آن از مس با قطر خارجی 5/8" و با ضخامت جدار  1mm می باشند . بفل های مسی به ضخامت 2mm به منظور تعیین حرکت مسیر آب در پوسته ، افزایش انتقال حرارت بین سیال سمت پوسته و لوله و ایجاد استحکام لازم برای لوله ها در داخل پوسته نصب می شوند .تیوب شیت ها که در دوسر لوله ها در آنه قرار گرفته اند از فولاد        st-52 می باشند . لوله ها با استفاده از روش انبساط مکانیکی (Mechanical Expansion ) ایجاد شیار و چسب مخصوص به تیوب شیت ها محکم می شوند .

-          اتصالات اواپراتور : اواپراتور به فلنج های جوشی استاندارد      برای ورود و خروج آب ، شیر تخلیه آب ، شیر هواگیری ، سیستم ضد یخ  ( Anti Freeze) و محل های لازم برای نصب دماسنج مجهز شده اند.

-          عایق بندی اواپراتور :به منظور جلوگیری از تعرق و انتقال حرارت ، پوسته اواپراتور با عایق آرمافلکس کاملال عایق بندی می شود .

-          کندانسور آبی شامل دو مبدل پوسته و لوله از فولاد کربنی و لوله ها از مس دی اکسید شده بدون درز با قطر خارجی 3/4" فین دار مطابق ASTM B75-85،UNC12200 می باشند . صفحات لوله ای از جنس فولاد کربنی (ST-52) می باشند .لوله ها با استفاده از روش انبساط مکانیکی (Mechanical Expansion ) ایجاد شیار و چسب مخصوص به تیوب شیت ها محکم می شوند .

-          حداکثر فشار تست حداکثر فشار تست اواپرلتور  200psig و کندانسور 400psig می باشد .

-          کنترل های الکتریکی و حفاظتی  جهت راه اندازی کمپرسور از راه انداز  part winding  استفاده می گردد . کنترل کننده دیجیتالی ، رله ها و اتصالات برقی در تایلو مخصوص به همراه سیم کشی های داخلی برای چیلر ها تعبیه می گردند . تنها سیم کشی مورد نیاز در محل ، سیم کشی به اتصالات تابلو برق در محل می باشد .

      شیر آلات و ادوات تبریدی   تمام شیر آلات تبریدی نظیر شیر انبساط و شیر سلونویدی ساخت شرکت های معتبر نظیر DANFOSS  و یا ALCO  می باشند .
    هواگردان امکان ساخت چیلر های زیر صفر برای کاربرد های صنعتی را دارد.

 

صفحه 1 از 1

نظرات

نظر شما با موفقیت ذخیره شد