منوی محصولات

هواساز-مخصوص-اتاق-های-تمیز-

هواساز مخصوص اتاق های تمیز


هواساز مخصوص اتاق های تمیز مخصوص هواساز هایژنیک

تاریخ : ( 1394-12-26 )هواساز هایژنیک

هوساز Hygienic Air Handling Unit هایژنیک جهت  اتاق تمیز ، بیمارستانها، سالن های تولید و بسته بندی داروسازی ها، صنایع غذایی، صنایع تولید ریزتراشه ها و نیمه هاد یها استفاده می شود.  
 ویژگی ها :  فیلتراسیون دقیق ، تامین 100 ٪ هوای تازه، امکان شستشوی دستگاه ، عدم تولید گرد و غبار، عایق بندی مناسب  به منظور عدم ورود آلودگی ها و ... 

پلاگ فن
در هواسازهای هایژنیک برای ضد عفونی هوا لامپ uv نصب می کنند که اشعه ماورای بنفش را در طول هواساز به هوای عبوری می تابد. سطح داخلی هواسازهای هایژنیک بسیار صاف و صیقلی بوده و حتی الامکان از بروز گوشه و زاویه پرهیز می گردد تا از جمع شدن غبار و ذرات جلوگیری شده و همچنین به راحتی هم تمیز گردند. 
جدار داخلی دستگاه هواساز هایژنیک از فولاد مقاوم به خوردگی  (314- 316 l) Stainless Steel  بوده و بدنه دستگاه دو جداره با عایق پلی یورتان یا پشم سنگ است. در این سری از دستگاهها از فن هایی با طراحی خاص استفاده می گردد . در سیستم کنترل دستگاه ، با استفاده از ترانسمیتر فشار و همچنین اینورتر تغییر فرکانس ، دور فن را تغییر داده تا عملکرد دستگاه همواره در محدوده طراحی قرار گیرد. سینی درین و کف دستگا هها از ورق استنلس استیل  با شیبی مناسب جهت تخلیه مناسب درین اجرا می گردد.  

نظرات

نظر شما با موفقیت ذخیره شد