منوی محصولات

ایرواشر-اکونوپک

ایرواشر /اکونوپک


AIR WASHER ایرواشرها تجهیزاتی هستند که در بسیاری از موارد می توانند سرمایش مورد نیاز مکانهایی را تامین نمایند که استفاده از هر نوع سیستم سرمایی دیگری برای آنها مستلزم هزینه بسیار هنگفتی می باشد .

تاریخ : ( 1395-01-29 )

لینک های دانلود :
کاتالوگ ساختار فنی هواساز و ایرواشر هواگردان
ایرواشر AIR WASHER ایرواشرها تجهیزاتی هستند که در بسیاری از موارد می توانند سرمایش مورد نیاز مکانهایی را تامین نمایند که استفاده از هر نوع سیستم سرمایی دیگری برای آنها مستلزم هزینه بسیار هنگفتی می باشد .

به منظور افزایش قابلیت غبارزدایی ایرواشر هواگردان، افشانک های مجزایی برای شستشوی قطره گیرها معروف به نازلهای فلودینگ (Flowding Nozzle) مورد استفاده قرار می گیرند. مقدار آب تبخیر شده توسط یک پرکن مجهز به شناور جبران می گردد. همچنین برای یکنواخت کردن جریان ورودی هوا و جلوگیری از بازگشت ضربه ای آب به خارج ار محفظه در قسمت ورودی یک سری لوور (louvers) در دهانه محفظه نصب می گردند.

قطره گیر( الیمیناتور): از ورق گالوانیزه خارجی، تیپ W- بدون هیچ گونه جوشکاری طرح BEIL  آلمان که قابلیت دیمونتاژ کامل را دارند . لوور : از ورق گالوانیزه خارجی جهت هدایت مناسب هوا و جلوگیری از پرتاب قطرات آب

پمپ : از نوع کف کش مستغرق ، بدون نیاز به روغن کاری ؛   با نصب        
این نوع پمپ عملیات لوله کشی پمپ به ایرواشر حذف شده و فضای نصب را نیز کاهش می دهد.  

ایرواشر : کلکتور از لوله های گالوانیزه – رایزر از لوله های پلی اتیلن فشار قوی - نازل  : از نوع ABS، با زاویه پاشش 40  درجه ؛  پودر کننده ( اتمایزر) در جهت افزایش اختلاط هوا و آب – نازل ها بدون نیاز به جوشکاری و یا رزوه کاری بر روی لوله نصب میشوند (کاهش خوردگی)

مخزن : از ورق گالوانیزه با ضخامت 3 میلی متر گالوانیزه یا به صورت سفارشی از ورق S.S-304 ساخته می شود و بعد از مونتاژ پیچ و مهره ای با خمیر درزگیر تروستات آلمان یا Sika Flex آب بندی می گردد –  جهت محافظت در برابر پوسیدگی تمامی تشت ها  با دو لایه رنگ اپوکسی زینک ریچ پوشش داده می شوند. در صورت در خواست سه لایه پوشش فایبر گلاس قابل ارائه می باشد.

جدول تخصصی فنی ایرواشر

امکان دسترسی : اتاق فن و اتاق تبخیر دارای درب بازدید لولایی با لولا ودستگیره پلی پروپیلن با هوابندی بسیار مناسب ودسترسی بسیار آسان-  یراق ها از مهره پرپی و پیچ استیل آلنی ؛ روبند پنل آلترامید ؛ همه طبق طرح آروسیو ایتالیا-  درب های بازدید جهت آب بندی کامل بصورت دوجداره ساخته می شوند. ضمن آنکه از لاستیک های آب بندی در تمام قسمتها استفاده می شود.

جعبه مخلوط کننده هوا : مجهز به دمپر هوای تازه و برگشت و فیلتر آلومینیومی قابل شستشو به ضخامت  1" –TYPE V -  با راندمان 25%-

تابلو برق : مجهز به تمامی قطعات مارک اروپایی یا ژاپنی جهت خاموش و روشن کردن فن و پمپ دستگاه با به صورت سفارشی جهت کنترل دما و رطوبت هوا با قابلیت کارکرد زمستانی و تابستانی بصورت مستقل در نظر گرفته شده است.

رنگ آمیزی:  از نوع پودری کوره ای الکترواستاتیک با مقاومت بالا در مقابل شرایط جوی و تابش خورشید به ضخامت 30 تا 40 میکرن با شید رنگ RAL 7032

محصولات مرتبط

ایرواشر

ایرواشرها تجهیزاتی هستند که در بسیاری از موارد می توانند سرمایش مورد نیاز مکانهایی را تامین نمایند که استفاده از هر نوع سیستم سرمایی دیگری برای آنها مستلزم هزینه بسیار هنگفتی می باشد .

نظرات

نظر شما با موفقیت ذخیره شد