منوی محصولات

سامان-فردوس

درباره ماتاسیسات مکانیکی

سامان فردوس طراح و سازنده دستگاه های  تهویه مطبوع ،جابجابی هوا ،فیلترینگ صنعتی و مبدل های حرارتی است که در فهرست تولیدات شرکت داده شده است . تولید دستگاه های سرمایشی - گرمایشی و جابجایی هوا بخشی از فعالیت این شرکت می باشد .  

 سامان فردوس از مدیران  و متخصصان ، شرکت شعله خاور سابق  و هواگردان تشکیل شد.

مهمترین پروژه های انجام پذیرفته توسط سامان فردوس  با بیش از ربع قرن سابقه حضور در پروژه های تاسیسات مکانیکی , شهری و ساختمانی بدین شرح است  :دانشکده دندانپزشکی دانشگاه اصفهان، بیمارستان سعدی اصفهان.،مجتمع تالار اشرف وابسته به استانداری اصفهان ، کارخانجات ریسندگی و بافندگی اصفهان،شبکه گازرسانی شهری منطفه غرب اصفهان.پروژه های بازسازی کارخانجات دارویی کشور ، نگهداری و راهبری تاسیات مکانیکی و برقی مجتمع مسکونی و تجاری امین , مجتمع فرصت , مجتمع آبشار , ادارات مرکزی پست استان اصفهان , مسکن و شهر سازی , اتاق بازرگانی شهرداری مرکزی اصفهان , کارخانه ریسندگی و بافندگی بافناز.

در سال 1385 شرکت سامان فردوس تاسیس و فعالیت خود را در زمینه ساخت تجهیزات تهویه صنعتی شروع کرد و با استفاده از دانش فنی روز دنیا و کسب تجربه از تولیدات شرکتهای مطرح جهان موفق شد طی مدت کوتاهی در زمره شرکتهای مطرح صنعت تهویه قرار گیرد.

تخصص و توانایی شرکت سامان فردوس به همراه بهترین کیفیت و باپشتوانه مهندسی مجرب این افتخار را به ما داده است تا در زمینه فروش انواع دستگاه های سرمایشی - گرمایشی در سراسر ایران در خدمت شما مشتریان عزیز باشیم.